MATRIX - Oil Wonders

02.03.2015 14:40

Matrix – Oil Wonders

Oleje jsou pro své blahodárné a zkrášlující účinky uctívány už od starověku. Matrix vám prozradí dávná tajemství starověkých civilizací díky nové řadě pečujících olejových produktů. Proměňte své vlasy a poskytněte jim jedinečnou péči.  Nová řada Oil Wonders slibuje dodat vlasům lesk i výživu a to díky šampónu a balzámu s arganovým olejem a také třem profesionálním olejům pro dokonalý střih, rychlou foukanou a pro perfektní lesk a tvar.

 

 

 

Micro-Oil Shampoo

Lehký mikro-olejový šampon s marockým arganovým olejem obsahuje unikátní technologii s olejovými mikročásticemi, díky které vlasy jemně čistí, vyživuje a dodává jim hebkost a lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Oil Conditioner

Kondicionér s marockým arganovým olejem, díky kterému pak budou vlasy vyživené, poddajné, hebké a lesklé bez zatížení. Speciální složení zanechá na vlasovému vláknu jemný rovnoměrný film a vlasy jsou tak jednoduše upravitelné. Je vhodný pro všechny typy vlasů.

Egyptian Hibiscus Color Caring Oil

Tato intenzivní péče s olejem z egyptského ibišku dodává barveným vlasům jemnost a až o 75% větší lesk. Omezuje blednutí barvy do další návštěvy salonu. Je vhodná pro všechny typy vlasů. V závislosti na typu vlasů můžete aplikovat olej do vlhkých vlasů před mytím, přidat do kondicionéru nebo v malém množství na vlhké a suché vlasy během stylingu. 

Indian Amla Strengthening Oil

Intenzivní péče s Indian Amla olejem. Posiluje křehké a oslabené vlasy a navrací jejich pevnost a lesk. Je vhodná pro všechny typy vlasů. Vlasy budou až 4x pevnější! V závislosti na typu vlasů můžete aplikovat olej do vlhkých vlasů před mytím, přidat do kondicionéru nebo v malém množství na vlhké a suché vlasy během stylingu. 

Amazonian Murumuru Controlling Oil

Odhalte tajemství oleje Murumuru. Tato multifunkční olejová péče pomáhá krotit a kontrolovat nepoddajné silné vlasy se sklonem ke krepatění až na 72 hodin! Dodává jemnost, hebkost a uhlazený zářivý vzhled a lesk. V závislosti na typu vlasů můžete aplikovat olej do vlhkých vlasů před mytím, přidat do kondicionéru nebo v malém množství na vlhké a suché vlasy během stylingu.

Shaping Oil Cream

Unikátní kombinace olejového krému a gelu pro lesk a dokonalý tvar. Tato směs, obohacená o marocký arganový olej, vlasy vyživuje a tvaruje v jediném kroku. Vlasy jsou hebké, lesklé a s definovanou strukturou. Naneste 1-2 dávky z pumpičky do vlhkých, ručníkem prosušených vlasů. Neoplachuje se!

 Sharp Cut Oil

Profesionální přípravek, vyvinutý speciálně pro stylisty a kadeřníky - olej pro přesný střih. Je obohacen o marocký arganový olej, který vlasy vyživuje, hydratuje a rozplétá bez zatížení. Během stříhání uhladí povrch vlasu a zabezpečí tak dokonalý střih. Pro usnadnění stříhání ho lze aplikovat i na sucho přímo na břity nůžek. Pečlivě protřepejte. Naneste před stříháním 3-4 dávky z pumpičky na vlhké vlasy.

 Flash Blow Dry Oil

Bezoplachový sprej s obsahem marockého arganového oleje zkracuje dobu foukání až o polovinu. Zanechává vlasy hebké, dokonale uhlazené, pružné a lesklé. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Nastříkejte na umyté, ručníkem prosušené vlasy v závislosti na typu vlasů. Na silné, nepoddajné vlasy je třeba více přípravku.